FBC Coyotes Jablunkov

V Bystřici se sbíraly body!

Dne: 23.10.2017 - Kategorie: A-tým - Přečteno: 503x
img

V sobotu 21.10.2017 jsme pořádali domácí ligové kolo, které bylo pro naše muže týmu A více než úspěšné. I když hrajeme mužskou ligu už nějaký ten rok, podařil se nám husarský kousek, který se zapíše do historie našeho klubu! V našich barvách se poprvé představila žena, která strážila florbalovou bránu našich chlapů. Její jméno je Lucie Kluzová a tímto ji vítáme u nás!

Prvním protivníkem bylo družstvo FK Gůfuň Nový Jičín, které nám v minulé sezóně dýchalo na záda a nakonec skončilo v tabulce hned za námi jen o brankový rozdíl. Tohoto soupeře jsme se obávali, ale muži ukázali svoje florbalové srdce a Novému Jičínu nedali nic zadarmo. První výhra 3:2 byla naše.

Sestava: Kluzová Lucie, Chmiel Martin, Pyško Daniel, Byrtus Miroslav, Ježowicz Pavel, Raszka Jiří, Velčovský Martin, Lasota Martin, Nieslanik Lukáš (C), Polák Patrik, Sikora Jiří,
trenér Sikora Jaroslav.

Branky: Ježowicz (Pyško), Lasota (Nieslanik), Polák (Lasota)

Druhý soupeř, který nás čekal, byl tým Flashing Stars Havířov. Ještě v minulé sezóně hráli tito chlapi o dvě ligy níže. V této sezóně však dostali šanci zahrát si Moravskoslezský přebor mužů a tak jsme se jim postavili s jasným cílem - vyhrát. Zápas po dvou třetinách vypadal jako každý jiný. Naši borci dali dva góly, proběhlo vyloučení jak na straně naší, tak na straně soupeře. Dalo by se říct - nic zvláštního. Třetí třetina však spustila kolotoč nevídaných situací, kterou hráči Flashing Stars Havířov psychicky nevydrželi a na konci zápasu si na svůj účet připsali nejen prohru 8:0, ale i dalších 9 vyloučení včetně dvou červených karet.

Sestava: Marosz Jan, Chmiel Martin, Pyško Daniel, Byrtus Miroslav, Ježowicz Pavel, Raszka Jiří, Velčovský Martin, Lasota Martin, Nieslanik Lukáš (C), Polák Patrik, Sikora Jiří,

Branky: Byrtus (Velčovský), Lasota (Nieslanik), Polák (Velčovský), Byrtus (Polák), Ježowicz (Pyško), Raszka (Byrtus), Raszka (Byrtus), Ježowicz (Chmiel)