FBC Coyotes Jablunkov

Anakondu jsme nepřekonali

Dne: 01.11.2017 - Kategorie: Nezařazeno - Přečteno: 516x
img

Když jsme s sobotu 28.10.2017 jeli do Stonavy na naše další ligové kolo, doufali jsme, že získáme plný počet bodů, který lze získat. Bohužel, dosáhli jsme jen na polovinu z nich. První tři body jsme si připsali po výhře nad týmem FBC Spartak Bílovec "C", který se momentálně drží ve středu tabulky.

Tento zápas byl pro nás zajímavý hlavně tím, že náš borec Jiří Raszka, který hraje na levém křídle, poslal za záda brankáře Václava Šumšala hned tři góly. Snad tím prolomil svou loňskou smůlu, kdy se mu i při sebevětších šancích nedařilo dát gól. Další gól v tomto zápase zavěsil Petr Kuřok. Konečný stav výhra 4:3.

Sestava: G - Cieslar Lukáš
Kuřok Petr, Janik Radim, Chmiel Martin, Gazdík Peter, Bocek Michal, Havlíček Zdeněk, Cieslar Martin, Raszka Jiří, C - Polák Patrik, Velčovský Martin, Gajdzica David, Staszko Michal

Góly: Raszka (Janik), Raszka (Janik), Kuřok, Raszka (Polák)

Zápas proti SK Anakonda měl být ten lehčí, ale nebylo tomu tak. Anakonda nám sice nechala první třetinu volnou a my dali první gól zápasu, ale hned do druhé třetiny nastoupili chlapi v černožlutých dresech s mnohem větší silou a energií než my. Z dálky dali několik rychlých gólů a my jsme nestačili na tento útok odpovědět odvetou. Již několikrát v minulosti jsme se přesvědčili, že i tabulkově slabší hráč nás položí na lopatky. Konečné skóre - prohra 3:7.

Góly: Staszko (Bocek), Chmiel (Bocek), Kuřok

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain